O mnie

Cześć! Witaj na moim blogu, gdzie dzielę się miłością do książek.

 

Cieszę się, że trafiłeś/aś na mój blog. Mam nadzieję, że spędzisz tutaj miło swój czas, ale żeby tak się stało, byłoby fajnie dowiedzieć się, kto siedzi po drugiej stronie ekranu, prawda?

Mam na imię Ewelina i kocham czytać książki. Stąd oczywiście zrodził się pomysł na pisanie o nich i dzielenie się z innymi swoimi przemyśleniami. Bywam krytyczna, ale zawsze szczera, więc jeśli szukasz rzetelnych opinii o książkach, jesteś w odpowiednim miejscu.

Najchętniej czytam kryminały, thrillery i opowieści psychologiczne, jednak nie ograniczam się do kilku gatunków i jestem otwarta na nowości. Radość sprawia mi odkrywanie literatury, nowych autorów i historii, choć czasem dopada mnie czytelnicza niemoc. Wtedy chętnie zagłębiam się w świat gier lub filmów, co również lubię.

Skończyłam studia na specjalizacji edytorskiej, co tylko potwierdza moją miłość do książek nie tylko jako do literatury, ale również jako formy. Studia pomagają mi także oceniać publikacje zarówno pod względem fabuły i postaci, jak i od strony edytorskiej. Kocham piękne okładki i estetyczne wydania, nienawidzę literówek i błędów – zawsze je znajdę. Zawsze.

Ten blog nie jest skarbnicą profesjonalnych recenzji czy krytyki literackiej. To miejsce, w którym dzielę się swoimi przemyśleniami na temat książek i staram się to robić najlepiej, jak umiem. Jeśli tak samo jak ja lubisz czytać i często zagłębiasz się w coraz to nowe światy kreowane przez autorów, wyrusz w tę podróż razem ze mną.

Zapraszam Cię także na mojego Instagrama oraz Facebooka 🙂

1 - dołącz do dyskusji na temat “O mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu pozostawienia komentarza.