Top 10 dziwnych haseł z Google, które mogą zaprowadzić na blog z recenzjami

Statystyki na blogu to coś, co niezmiernie pociąga każdego początkującego blogera. Rosnące z każdym dniem słupki odwiedzin wprawiają niewinne serca świeżaków w drżenie, a każdy nowy komentarz przyjmowany jest odkorkowywaniem ruskiego szampana przy akompaniamencie „We are the champions” nieśmiertelnego zespołu Queen.

Niestety bądź stety, im dalej w las, tym więcej drzew i ekscytacja każdym nowym gościem maleje… I maleje…
iambiblioholic recenzje welkinson
Jest jednak coś, na co zwraca się uwagę zawsze, bo mówi wiele o pozycjonowaniu naszego bloga w wyszukiwarkach i tym samym możliwościach odnalezienia go przez głodnych wiedzy czytelników. O czym mowa?

O ruchu z wyszukiwarek.

Zapraszam zatem na przegląd haseł, które pomysłowi potencjalni czytelnicy wpisują, by odnaleźć interesujące ich treści, a które to hasła Google jakimś cudem klasyfikuje jako prowadzące na moją witrynę.

Kolejność mniej lub bardziej przypadkowa.

1. „podniecające sceny”

iambiblioholic welkinson recenzjeNie do końca wiem, na jakiej podstawie Google stwierdził, że do biblioholika może prowadzić takie hasło, ale wskazuje to na fakt, że ludzie chcą dowiedzieć się więcej o pikantnej historii miłosnej między skromną studentką a rekinem biznesu Christianem Greyem. Nie wiem jednak, czy odwiedzający stronę nie zawiodą się, znajdując na niej jedynie niezbyt pochlebną recenzję

2. „filmy gdzie jest dużo scen łóżkowych”
przeglądając zapytania zaczynam się zastanawiać, czy patrzę na odpowiednie statystyki. Serio? Widać Grey przysparza popularności blogowi…

3. „moje mroczne obawy”
Czyżby na blog trafiali przedstawiciele modnej niegdyś subkultury emo?

4. „13 prac herkulesa”
Wygląda na to, że moją recenzję mogę wyrzucić do kosza… Dzięki, Google!

5. „ozdoby na ścianę z gipsu”
Czyżby sugestia, że czas się przebranżowić?

6. „praca dyplomowa”
No nie, czy nawet statystyki bloga muszą mi przypominać, jak bardzo w lesie jestem z licencjatem?

7. „przygryzanie wargi 50 twarzy greya”

welkinson iambiblioholic recenzjeWidać nie tylko na mnie wywarło ogromne wrażenie to, w jakże subtelny i zmysłowy sposób autorka bestsellerowej sagi oddała napięcie i erotyzm w swojej powieści. Drobna porada: każda dziewczyna powinna nosić ze sobą plastry i wodę utlenioną na wypadek przegryzienia warg do krwi.

8. „sofia boutella ass”
Muszę przyznać, że nie mam zielonego pojęcia, skąd to wzięło się w moich statystykach. Czy powinnam zacząć pisać o tyłkach, by zwiększyć ilość wyświetleń bloga?
Hm, fakt, w Kingsmanie Gazelle to naprawdę ostra laska, ale żeby aż tak? Na kulturalnym blogu…?

9. „snajper cda”
Nie wiem jakim cudem algorytmy Googla wywnioskowały, że piszę u siebie o snajperach. W każdym razie nie popieramy piractwa!

10. „kocham cię kinga”
Wyrażam głęboką nadzieję, że Kinga również Ciebie kocha, drogi użytkowniku wyszukiwarki Google, i życzę Wam szczęścia!

Oto top 10 najdziwniejszych haseł z wyszukiwarki, które prowadzą do bloga z recenzjami. Jaki z tego wniosek? Warto pisać o mrocznych obawach podczas podniecających scen łóżkowych, oglądanych z zagryzionymi wargami, mając jednocześnie nadzieję, że ozdoby na ścianę z gipsu nie spadną na podłogę podczas wykonywania trzynastej pracy Herkulesa, a praca dyplomowa napisze się sama. Snajper i tyłek Sofii Boutelli to związek, w który nie chciałabym wnikać głębiej, dlatego na tym zakończę moją skromną analizę ruchu z Google.

Na koniec jeszcze refleksja do Was. Zdarzyło się Wam oglądać podobne dziwy w statystykach?

Tagged , , , , , , ,

4 - dołącz do dyskusji na temat “Top 10 dziwnych haseł z Google, które mogą zaprowadzić na blog z recenzjami

  1. Gdzieś w samouczku wordpressa nawet ostrzegają, że takie kwiatki będą występować i by się nimi nie przejmować, lecz podejść do nich z przymrużeniem oka. A najlepiej zrobić to, co Ty zrobiłaś. Skrobnąć o nich posta. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu pozostawienia komentarza.