E. L. James pisze nową książkę!

recenzje iambiblioholic welkinson
Źródło: empik.com

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów twórczości E. L. James. Autorka znana z bestsellerowej serii o pięćdziesięciu twarzach Greya – rekina biznesu o specyficznych gustach i posiadacza pokoju zabaw (w którym, o dziwo, nie trzyma Xboksa!). Jak wiadomo, seria powstała pierwotnie jako fanfiction innej doskonale znanej i także bestsellerowej sagi, wzruszającej opowieści o tym, jak ważnym jest, by mieć chłopaka – najlepiej takiego, który „sparkluje” w słońcu i jest wampirem.

Mowa oczywiście o „Zmierzchu”, w którym niedobór erotycznych scen spędzał sen z powiek niejednej czytelniczce, spragnionej mocniejszych wrażeń. Tak jak i wtedy, także teraz James chce wyjść naprzeciw pragnieniom i oczekiwaniom odbiorców i przenieść inną topową pozycję w zupełnie nowy wymiar. Zaszczytu tego dostąpi bestsellerowy „Zniszcz ten dziennik” Keri Smith. Jak ujawnia autorka, do rozpoczęcia pracy zainspirowały ją niepochlebne recenzje „Zniszcz ten dziennik” oraz narzekania czytelników na brak akcji, a także zarzuty, jakoby pozycja ta wcale książką nie była.

recenzje iambiblioholic welkinson
Źródło: fashionelka.pl

James postanowiła nie zmieniać formuły publikacji, lecz jej tematykę – zamiast kreatywnej destrukcji otrzymamy kreatywny erotyzm – zadania do wykonania na wiele sposobów we własnej sypialni i nie tylko, a wszystko zależeć będzie jedynie od naszej wyobraźni. Jak twierdzi autorka, możemy spodziewać się wielu pikantnych zadań. Nie zabraknie oczywiście motywów, które fani ukochali w pierwszej powieści James, więc nie musimy się obawiać, że nie przeczytamy więcej o przygryzaniu wargi czy też rozpadaniu się na milion kawałków. Dodatkowo autorka zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by jej nowe dzieło utrzymało poziom, jaki znamy z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

recenzje iambiblioholic welkinson
Źródło: empik.com

Ujawnia też, że nie zamierza poprzestać jedynie na „Zniszcz ten dziennik” i ma już pomysł także na fanfiction kolejnego tytułu z cyklu, czyli „To nie książka”.

James zamierza stworzyć następny bestseller oparty na innym topowym produkcie, skierowany do zupełnie odmiennego odbiorcy niż oryginał. Przyznać należy, że pomysł to niestandardowy, a biorąc pod uwagę popularność zarówno niszczenia dziennika, jak i opowieści o Greyu, można się spodziewać, że także chwytliwy. A co Wy o tym myślicie? Skusicie się na nowe dzieło E. L. James?

P.S. Wpis jest oczywiście primaaprilisowym żartem 🙂
Tagged , , , ,

9 - dołącz do dyskusji na temat “E. L. James pisze nową książkę!

  1. A już myślałam, że to tak na serio. Boże co to by było: 12-letnie dziewczynki oszalałyby i książka niechybnie zyskałaby taką sławę jak ,,50 Twarzy Greya” 🙂
    Zapraszam do siebie:
    sandra23blog.blogspot.com

  2. You’ve made my day! 😀

    ,,(…) autorka zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by jej nowe dzieło utrzymało poziom, jaki znamy z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.”

    Serio, teraz nic nie zepsuje mi nastroju. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu pozostawienia komentarza.